INTENCJE MSZALNE
25.03-07.04.2024 r.
WIELKI TYDZIEŃ
Poniedziałek 25.03.
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.30 + Hannę Łacheta (greg)
Wtorek, 26.03.
18.00+ Hannę Łacheta (greg)
18.00 + Henryka Olszewskiego (pog)
18.30 + Małgorzatę Węgrzyńską (pog)
Środa, 27.03.
18.00 + Andrzeja Żyłkę, zm. z r-ny Chojnackich, Kaczmarczyków i Żyłka
18.30 + Hannę Łacheta (greg)
WIELKI CZWARTEK 28.03.
18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej
WIELKI PIĄTEK, 29.03.
18.00 Liturgia Męki Pańskiej (w ten jedyny dzień nie jest odprawiana w całym świecie Msza św.)
WIELKA SOBOTA, 30.03.
19.00 Liturgia Paschalna
1)+Barbarę Przybysz
2) +Henrykę i Mariana Niegockich
Niedziela, 31.03. WIELKANOC
6.00 Rezurekcja–Msza za parafian i gości
9.00+Pawła i Władysława Wyszomirskich, Stefanię i Karola Chusteckich
9.00+Halinę, Stanisława i Roberta Ciszkowskich, Antoniego i Bogdana Kazimierczak
11.00 +Adama Korzeniewskiego w 3 r. śm. i jego r-ców
11.00 O zdr. i błog. Boże dla Natali Pawlak z ok. 18 r. urodzin 12.15 Za Parafian
17.00 + Stanisławę Orłowską i Grzegorza Jakubowskiego
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 1.04.
9.00+R-nę Wyszomirskich, Łacheta, Śmigrodzkich oraz r-nę Gawdzis
9.00+Elżbietę, Jozefa Ostrowskich i ich r-ców
11.00 +Danutę i Jacka Owczarczyk
11.00 + R-ców Bronisławę i Bronisława Żmijewskich
12.15 Za Parafian
17.00 + Jadwigę w 19 r. śm. oraz Jana Kowalczyk i zm . z tych r-n
Wtorek, 02.04.
18.00+ Msza gregoriańska za śp. Wiesława Gil
18.00
18.30 + Irenę Lubelską (pog)
Środa, 03.04.
18.00 + Wiesław Gil (greg)
18.30 + Romana w 20 r. śm. i Barbarę Pawlak, zm. z r-ny Pawlaków, Nałęczów i Wyszomirskich
Czwartek 04.04.
18.00 + Józefa Zachmacz (pog)
18.00 + Bronisława Szymańskiego i zm. z c-łej r-ny
18.30+ Wiesław Gil (greg)
Piątek, 05.04.
18.00 +Marię Dąbkowską w 4 r. śm. int. córki 18.00 + Stanisławę Orłowską i Grzegorza Jakubowskiego
18.30 + Wiesław Gil (greg)
Sobota, 06.04.
7.30 + Wiesław Gil (greg)
18.00 + Ryszarda i Feliksę Jasińskich, oraz r-ców z obojga stron, zm z r-ny
18.00 + za członków KŻR MB Fatimskiej
NIEDZIELA 07.04. Niedziela Miłosierdzia
9.00 O zdr. obłog. Boże dla Wojciecha z ok. 9 r. ur. i całej r-ny
9.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 + Stefanię,Stefana, Kazimierę, Zdzisława i Lecha Piechna
11.00 + Wiesław Gil (greg)
12.15 Za parafian
12.15 + Krystynę Kobrzyńską w 1 r. śm.
17.00 + Sławomira, Kamila i Janinę Michalskich