INTENCJE MSZALNE

06-19.05.2024

Poniedziałek 06.05.

18.00 +Stanisława Kanigowskiego, Mirosławę Latosińską, Matyldę i Bolesława Garbacz

18.30 + Irenę Lubelską (pog)

 

Wtorek, 07.05.

18.00  Za dusze w czyśćcu cieriące

18.00 + Romę i Tadeusza Rąpieś

18.30 +Ireneusza Dachniewskiego w 9 r. śm.

 

Środa, 08.05.

18.00 + Stanisława Ściechurę (wsp. im)

18.30 + Stanisławę i Beatę w 34 r. śm.Bandurskich

 

 CZWARTEK  09.05

18.00 +Stanisława Mitrowskiego (wsp. im.)

18.00 +Józefa i Mariannę Chimkowskich i zm. z r-ny Chimkowskich i Wronów

18.30 + Stanisław Popielarz (pog)

 

Piątek , 10.05.

18.00+Zofię i Stanisława, Krzysztofa Obrębskich

18.30 +Sylwię Skoniecką (pog)

18.30 + Mariannę Sowińską (8r. śm) i r-ców Stefanię i Stanisława Sowińskich

 

SOBOTA, 11.05.

7.30 + Leszka Łepkowkiego (pog)

18.00 + R-ców Zalewskich i Zbigniewa Wiewiórę

18.00 + Stanisława Głowackiego i Piotra Domańskiego w r. śm.

 

Niedziela, 12.05.

9.00+Stefana Śledziewskiego w 20 r. śm., r-ców, teściów i siostry

 9.00+ Stanisława, Romualdę, Kazimierza Taperek, Wandę i Ryszarda Hartman

 11.00 +Marcina, Dariusza, Stanisława , Mariannę i Tadeusza Gil

 11.00 + Stanisława Końskiego w 2 r. śm.

12.15 Za Parafian

17.00 + Teresę i Tadeusza Karwowskich, Krystynę Jasińską

Poniedziałek 13.05.

18.00 Za członków KŻR o zdr. i błog. Boże i grupy Intronizacji NSPJ i zm. z tych grup

18.30  + Zofię Korzeniewską (pog)

 

Wtorek, 14.05.

18.00+ Bronisławę i Teofila Waszkiewiczów i ich dzieci

18.00 +Zofię Liśkiewicz i zm. z c. r-ny

18.30  +  Jadwigę Sajnóg (pog)

 

Środa, 15.05.

18.00+ Zofię Grabowską

18.30  + Zofię i Franciszka Rępalskich i ich dzieci

 

Czwartek  16.05.

18.00+ Tadeusza Bąka

18.30  O owocność pracy członków Rady Miejskiej i władz miasta na rzecz społeczności lokalnej

 

Piątek, 17.05.  

18.00+ Helenę Tomczyk w 28 r. śm. int. wnuczki

18.00 + Helenę, Edwarda i Grzegorza Markowskich

18.30  O zdr. i błog. Boże, opiekę Matki Bożej dla Karola  w 18r. ur.

 

Sobota, 18.05.

7.30 Za Parafian

18.00 + Romana, Janinę, Stanisława, Jacka Warzyńskich

18.00 + Grzegorza Skwara w 9 r. śm.

 

NIEDZIELA 19.05.

9.00 +Janinę, Zygmunta i Karola Jastrzębskich, Zofię i Józefa Ptasiewiczów, Józefa Niewiadomskiego

9.00 + Mieczysława Klika (21 r. śm), Mariannę i Stanisława Telak

11.00 + Waldemara Szymańskiego i zm. z c. r-ny      

11.00 + Tomasza Podgórskiego (pog)

12.15  UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW

17.00 + Halinę, Stanisława, Wiesława Kacperczak, Jerzego Rozmus i Wiesława Podgórskiego

20-26.05.2024

Poniedziałek 20.05.

18.00+ Barbarę Musialik w 14 r. śm.

18.30  + Henryka Sośnickiego i dziadków Sośnickich

 

Wtorek 21.05.

18.00+ Włodzimierza Więch

18.30  + Jana Bąbolskiego (pog)

 

Środa 22.05.

18.00+ Dziadków Szcześniak, Cukrowskich, Karpeta, Jakubczyk, Boczek

18.30  + Ks. prał. Jana Kasińskiego (pog)

 

Czwartek 23.05.

18.00+  Marię Zakrzewską (pog)

18.30  + Halinę Nowaczyńską (pog)

 

Piątek 24.05.

18.00+ Zenona i Krzysztofa Książyk w r. śm.

18.00 +Edwarda Wasążnik i Pawła Mierzejewskiego

18.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 + Henryka Solińskiego w 1 r. śm

 

Sobota 25.05.

7.30 Za Parafian

18.00 + Jana Szczerbę, Feliksę i Henryka Szczerbów, zm. z r-ny

18.00  + Bogdana Plewko

 

Niedziela 26.05.

9.00   1) + Jadwigę Siemińską, Helenę Osiecką i Marię Osiecką

2) + Feliksę w 17 r. śm. i Teofila Walczak

11.00 +Teresą Postek i Janinę Leontiew

11.00 + Elżbietę Ostrowską, Danutę Kowalską i ich r-ców

12.15  UROCZYSTOŚĆ GENERALNEJ KOMUNII ŚW.

17.00 + Danutę Krzyczkowską, Eugenię i Stefana Sumiła

Copyright © Parafia Serock 2024

Search