OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Rozpoczął się Wielki Post środą popielcową. Zgromadziło się na Mszach św. duża grupa parafian, by z Chrystusem iść na drogach naszego nawrócenia.

Przypominam: w piątki droga krzyżowa o godz. 17.15, w niedziele gorzkie żale o godz. 8.30 i 16.40.

  1. Rekolekcje w naszej Parafii w 3 Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. W tym tygodniu (1 marca) wspominamy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”przez komunistów, dzień żołnierzy niezłomnych. Wspomnijmy ich w naszej modlitwie, bo walczyli i ginęli za nasza wolność i nasze życie.
  3. W tym tyg. przypada I czwartek, piątek, sobota, niedziela miesiąca - niedziela adoracyjna, wystawienie po mszy o godz. 9.00 , I czwartek o godz. 23.00 adoracja Najśw. Sakr.
  4. 5. W następną niedzielę (5.03) spotkanie kl.4 –(Generalna Komunii św.) na Mszy o godz. 12.15
  5. 6. W ostatni Piątek minął rok od napaści na Ukrainę przez armię z Rosji. Wielu także z naszej Parafii wyszło naprzeciw potrzebującym Ukraińskim dzieciom, kobietom i innym, niosąc różnorodną pomoc finansową, przyjmując do domów, czy angażując się w szeroko rozumianą pomoc. Wielu jest w naszej Parafii szlachetnych, pięknych ludzi o wielkim sercu. Niech Bóg wynagrodzi za wielkie dobro i wielkie serce.
  6. W dniu 8 marca przypada Dzień Kobiet. Składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pokoju serca, Bożego Błogosławieństwa i Bożej mocy.
Copyright © Parafia Serock 2023

Search